.

FİRMA PROFİLİ

.

UMUT PEN; Konyada Pvc ve Alüminyum yapı sistemlerinin imalat ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir Forklift işletmecisi olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamız; Pvc kapı imalatı ve montajı, cam balkon imalatı ve montajı, alüminyum korkuluk imalatı ve montajı, sineklik imalatı ve montajı, duşakabin imalatı ve montajı ile Pvc ve Alüminyum yapı sistemlerinin bakım, onarım ve yenileme alanında çalışmasına devam etmektedir.

.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


ARA

WHATSAPP